2018 KAZANANLAR LİSTESİ

 TIP FAKÜLTESİ 
1İREM HAZAL AYÇAPA TIP FAKÜLTESİ (İNG)
2NEHİR ERŞAN9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
3DERYA KORKMAZAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
4AYŞE ÇEÇENANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
5BUSE UĞURSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
6HİLAL TUNASÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
7HAKAN KUTSAL ŞAHBAZSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
8VELİ COŞANAYSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
9ALPEREN YILMAZKÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
10YASEMEN DÜNDARDÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
11HALİL HODAGİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
12FİKRİYE BİÇERYOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
 
 DİŞ HEKİMLİĞİ 
1AHMET SABİT ACAREGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
2OSMAN BERK YILDIRIMABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
3AYSU GÜNCE MERCANSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
4ÜMİT ARSLANAFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
5NERİMAN GÜNAYDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
  
 ECZACILIK 
1GAMZE ÖZSEÇENİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK (İNG)
2ZEHRA MANAVOĞLUHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ  ECZACILIK
3ŞEVVAL AÇIKYÜREKACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
4ASYA GÜLSİMA İNANANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
  
 MİMARLIK 
1İLAY SÖYÜNCÜİTÜ MİMARLIK
2HELİN YEGEBAŞAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
3ÇAĞLA DUMANESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
4MELİS AKINSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
5CEREN KEMAHLIYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİYEL TASARIM % 50 BURSLU
   
 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 
1MÜNEVVER BERFİN TAŞANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLE BİYOLOJİ VE GENETİK MÜH.
2RABİA GÜLİZAR TUNCERYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ  MATEMATİK MÜH.
3FATİH YUNUS TAŞANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH.
4METİNCAN AKTAŞGAZİ ÜNİVERSİTESİ İMALAT MÜH.
5ASLIHAN ÜNALKOCAELİ BİYOMEDİKAL MÜH.
6NUR GİZEM VAROLMEHMET AKİF ERSOY MAKİNE MÜH
7UTKU GÖKBARAZANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ % 75 BURSLU ENDÜSTRİ MÜH.
8AHMET CANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH
9CENGİZ ARIEGE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH
10HASAN KADİR BAĞIŞAFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH
11SALİH DEĞERLİSİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
12MERT ESMERERESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
13ESRA İSAOĞULLARIESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ  ENDÜSTRİ MÜH.
14ZEYNEP RANA KORKMAZANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
15EMİNE KARTALABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH.
16OĞULCAN BOZKURTEGE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH
17SİMGE İLGİ ULUTEKİNESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
18EMİN ŞALLI9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
19FATMA ZEHRA ASLANYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ
20TUĞÇE UYSALGAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH
21EGE ÇAPARÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
22OĞUZHAN ODABAŞIANKARA  ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
23MÜCAHİT ENES KARTANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ % 75 BURSLU MAKİNE MÜH.
24OZAN YILDIRIMSABANCI ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
25YAĞMUR NERGİSNECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜH.
26EDA YAKUTMOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
27ERKAN KILIÇSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜH.
28YAĞMUR AKBABAİZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ TAM BURSLU YAZILIM MÜH.
  
 DİL GRUBU 
1ELİF NUR KILIÇSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
2RUMEYSA DÖNMEZPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
3EKİN DAYMAZMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
4BERFİN ALKANMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
5EBRU TOPSELÇUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
6MERT DENİZDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
7AYHAN AŞÇIPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
8NAZEN ŞAHİNSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI
9FEYZA HİLAL HILDIZMUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
  
  
 ÖĞRETMENLİK( EĞİTİM FAKÜLTESİ)
1DİLJİN ÇİFTÇİ 18 MART ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2SENA AYMELEKYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
3BETÜL NUR ÜLKÜGAZİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
4M. FURKAN TÜRKOĞLUAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
5GÖKÇE VELİiOĞLUHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
6GAMZE GÖKERMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
7FATMA ŞEYMA KÖKENAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
8CANSU ATALA SITKI KOÇMAN ÜNV. PSİKLOJİK DANIŞMANLIK VE  REHBERLİK
  
 HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ
1ALİ RIZA ÖZENESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PİLOTAJ
  
                                                         FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ 
1FERAY AYDINHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
2MEHMET ERCANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
3OZAN ZERAYBOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ FİZİK
4MEHMET BIÇAKÇIAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA (İÖ)
5EDA NUR ACARHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH
6ADEM ÖZYERAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
7TAYFUN NARÇİNAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
8DEMET ÖZÇELİKSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
9BEYZA KARAKUŞSAKARYA ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
10HALİL HATİPOĞLUCELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZİK
11ÖZLEM TURANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FELSEFE
12GÖKHAN MUCIRİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA (AÇIKÖĞRETİM)
13NURSELİN HEKİMOĞLUPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
14SAVAŞ KORAYEGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
15TUĞRULHAN CADILEGE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
  
 İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
1MÜGE ÖZCANANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ TAM BURSLU
2MESUT MUHAMMET AKÇİNBEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TAM BURSLU
3MERVE KARAKUŞMERSİN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
4HÜSEYİN PALAANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
5BÜŞRA BAĞCIMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
6İZZET KURUERCİYES ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
7OZAN CAN PEKDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE
  
 İLETİŞİM FAKÜLTESİ 
1İNCİ YILDIRIMYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM VE TASARIM
  
İLAHİYAT FAKÜLTESİ 
1ÇETİN DOĞANÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
 
 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
1ESRA TEMİRTAŞANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2AYŞEGÜL ÖZENADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ EBELİK
3NAŞİDE NALLIMUĞLA SITKI KOÇMAN  ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
4MEHMET GÖKSAKALELAZIĞ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
5ELVAN ÜNALAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
6AYÇA TUTUCU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
   
ZİRAAT FAKÜLTESİ 
1NECLA GÖZALADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TARIM EKONOMİSİ
  
 SAGLIK MESLEK YÜKSEKOKULU ( 2 YILLIK)
1ÖMER ÜNLÜAKSARAY ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
2İREM KESKİNAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ RADYOLOJİ
3TUĞÇE AKAR9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ RADYOTERAPİ
4SEHER ŞENERAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİSYENİ
5BEYZA GALINAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
6KÜBRA KILINÇEGE ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
7İREM CEVRİNHACETTPE ÜNİVERSİTESİ TIBBİ DOKUMANTASYON VE SEKRETERLİK
8ESRA ÖZKANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DİYALİZ
9EMRE ERDEMAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ
10FATMANUR GÜÇBEYKENT ÜNİVERSİTESİ ANASTEZİ %50 BURSLU
  
 ÖNLİSANS 
1MEHMET CAN ÖZTÜRKKASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
2MEHMETHAN BAYRAKAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARAI TİCARET VE VERGİCİLİK
3VEDAT KAYAAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNİKERİ
4OZAN VELİ YAYKIBRIS GİRNE ÜNİVERSİTESİ ADALET TAM BURSLU
5FATİH YALVAÇLISÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV
6DERYA ERBİLANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ ADALET TAM BURSLU
7GÜLŞEN BARUTAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
8ELİF ECE ŞENADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ MİMARİ DEKORATİF SANATLAR
9ZEYNEP ASLANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ)
10SENA ŞİMŞEKSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ ADALET
11SADE EMİNE BAYIRAKEV ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ %75 BURSLU
12MUAMER GÜVENÇMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK
13AYŞE DURMAZANADOLU ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
  
 ZİRAAT FAKÜLTESİ 
1MERT ŞAKINAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
Bizimle İletişime Geçin

İletişim Bilgilerimiz

Kuantum Okulları

Kızıltoprak Mahallesi 927. Sokak No: 10
Muratpaşa/Antalya

 

0242 241 241 8 / 0541 305 64 65

info@kuantumokullari.com

 

Açılış Kapanış Saatlerimiz
9:00 – 18:00

Sosyal Medya’da Biz

Tanıtım Filmimiz