2018-2019 KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

TIP 
1BAHATTİN ERTUNGA ÜNSALHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-TIP
2SILA KARAMANLAREGE ÜNİVERSİTESİ-TIP
3ZÜLBÜŞ DENİZ CEYHANEGE ÜNİVERSİTESİ -TIP
4İPEK KÜÇÜKOĞLUGAZİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
5MEHMET ALİ ALKAN GATA -TIP
6BORA KAYACANSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
7FEHRUZE ALEYNA KARATEKELİSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-TIP
8ENSAR ÇAMAFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
9GİZEM GÜL BÜLÜÇAFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
10MELDA TAHRANALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
11İSMAİL ENES ÖZERALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-TIP
12CAN ÇATALTEPEULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ-TIP
13SERVER SİNCARSÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ-TIP
14ZEHRA KARAMANBÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ-TIP
15BEYZA MERCANİZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ-TIP
16BEYZA YAĞMUR ALTUN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP 
17ECE YILDIRIMDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / TIP 
18EGE AKSOYMALTEPE ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
19HAVVANUR SENA ÇELİK PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / TIP 
20 MURATHAN GÖKOĞLUİSTANBUL DEMİROĞLU BİLİM ÜNİVERSİTESİ / TIP (BURSLU)
21GALİP CAN ÇETİN GATA / TIP
HARP OKULU
1ANIL DİKENMİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ- DENİZ HARP OKULU
DİŞ HEKİMLİĞİ
1DOĞA GÜNGÖRALPİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ (%50)
2BEYZA ORANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
3NİYAZİ KÖKENALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
4HÜSEYİN MUTLUOSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ – DİŞ HEKİMLİĞİ
5AYŞENUR ÇETİNSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
6ÜMRAN AYRECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ- DİŞ HEKİMLİĞİ
7AHMET AKÇAY AFYON SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ  / DİŞ HEKİMLİĞİ 
8PELİN SÜMENGENMARMARA ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ 
9GÜNAY BURAK GÜRKANISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / DİŞ HEKİMLİĞİ 
ECZACILIK
1MEHMET LATİF TEVKESÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ECZACILIK
2DİLAY SAYARATATÜRK ÜNİVERSİTESİ / ECZACILIK 
MİMARLIK
1METE PALANCIKARABÜK ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK
2EMİR BÜYÜKEMİRİSTANBUL MEF ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
3BERKAY DEMİRAYANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MİMARLIK (%50)
4ELİF IRIZKONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ-İÇ MİMARLIK (%100)
5SERRA SUNYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK  (İNG)
6SEDA ÖZCANANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (%50)
7MUHAMMED İKBAL ÖZTEKİNODTÜ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
8AYŞENUR ÇİLPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ- ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
9YİĞİTHAN KALKANAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HARİTA VE KADASTRO
10ECEMSU AKYOLANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
11 DİLARA DURANDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK
12NİSA SENA SEZGİN BEYKENT ÜNİVERSİTESİ/ İÇ MİMARLIK (BURSLU)
13ONUR TAŞKINANKARA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ / MİMARLIK (BURSLU)
MÜHENDİSLİK
1SABRİ BURAK TANER ALTINDALGALATASARAY ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
2MEHMET ERAY SERTERTOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
3VEYSEL MERT KIYMAZARSLANTOBB-BİLGİSAYAR MÜH. (%75)
4ARMAN UTKU AYDINODTÜ- MAKİNE MÜH.
5BERKANT AYTEMİRHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
6BERFİN SİNETÜRK HAVA KURUMU-BİLGİSAYAR MÜH.
7ZELİHA UYSALTÜRK HAVA KURUMU-UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
8BATURALP ÇETİNİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- GEMİ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
9SEVDA ÜZÜMCÜİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
10AYŞE ÖZGÜRİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
11BEYZA DENİZ KORKMAZAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
12OĞUZHAN GÜZELSOYANKARA ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL MÜH.
13ARİF CAN KAPLANMARMARA ÜNİVERSİTESİ- MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
14DENİZ YAPICIEGE ÜNİVERSİTESİ-ZİRAAT MÜH.
15MURAT TAMER BİÇERAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MAKİNE MÜH.
16BUSE GÜL  ASLANTAŞRECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
17DURMUŞALİ ÇOBANEGE ÜNİVERSİTESİ-GIDA MÜH.
18EBUBEKİR DENİZBALIKESİR ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜH.
19RLİF KARDEŞKONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
20EMİR SÜRÜCÜALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ- GENETİK MÜHENDİSLİĞİ
21İLAYDA ARGUNANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
22EMİR TOPRAKSEVERANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%75)
23BERKAY AYCANATATÜRK ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
24SADETTİN CİCİNOSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
25TUĞÇE AYDEMİRAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
26FATİH EREN ÖZÇELİKAKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
27GÜRAY ÖZALPKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
28ECEM KAŞDANİSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
29ESMA ÜNALMARMARA ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
30RÜMEYSA ÖZMENİSTANBUL-CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
31ESMANUR YURDALANERCİYES ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDSİLİĞİ
32HACER BAKIRSELÇUK ÜNİVERSİTESİ – BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
33HAYRUNİSA BURGUKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
34İREM BAYRAMULUIDAĞ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
35MERVE DEMİRHAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
36BİLİM ALPAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
37KÜLTÜR ALPAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
38ELİFSU KAYRAKANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİLİĞİ (%75)
39HÜSEYİN SDARIYERKARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
40SEYYİDE SERİNCELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ- BİYOMÜHENDİSLİK
41YİĞİT ERAKDENİZ BİLİM ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (%75)
42BERKAY DORUKPOLONYA VARŞOVA ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
43BÜŞRA AYDEMİRKIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ- İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
44HÜSEYİN CAN AKBULUTSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
45NESLİHAN AĞARSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İ.Ö)
46ONAT KALKANODTÜ KIBRIS KAMPÜSÜ- ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50)
47REMZİ BURAK ÜNVERRECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ-DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜH.
48İBRAHİM KAPLANERCİYES ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
49MUMAMMET ENES DEMİRDENEGE ÜNİVERSİTESİ- TEKSTİL MÜHENDİLİĞİ
50HASAN HÜSEYİN EKİNCİAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
51BATUHAN ERDOĞDU18 MART ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
52DEREN SU GÜRERANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (75)
53EMRE YILDIRIMATILIM ÜNİVERSİTESİ- ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50)
54KAAN KIRDIANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (%50)
55MELİH CAN AKAYAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
56TUBA ERNEZAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ
57SELİN ALPBİLGİ ÜNİVERSİTESİ / GENETİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
58BATUHAN KARAGÖZANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
59MUSTAFA ATILGANKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
60İREM GÜZELİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ
61 RÜVEYDA DENİZ TANRIKOLİSTANBUL DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ /  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
62 ZEYNEP YAREN TOYİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
63 BATUHAN DOĞANKONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
64BURAK BÜYÜKGENCERISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
65FAİLK BARIŞ ERTAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
66YİĞİT AKÇAESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 
67ULAŞ TONUÇİSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 
68KEMAL LEVENT HEKİMBAŞKENT  ÜNİVERSİTESİ /  ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
69EKİNCAN ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ / OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ 
70MEHMET EKİN UYSALTED ÜNİVERSİTESİ / MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI (BURSLU)
71HALİL İBRAHİM GÜNDOĞAR BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
72EMRE ERŞANISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
73HASAN KAFAOĞLUISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
74MERT ÖZENİSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
75FURKAN BERK BUNYAKİSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
76İLYA CEYLANDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ / ÇEVRE MÜHENDİSİ
77İSMET ISTIL ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ/ ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
78RIZA EREN İNCEISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / TARIM BİTKİLERİ
79BERKAN KAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ
80KORHAN BORTAY KUŞ ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK ELEKTRİK-ELEKTRONİĞİ
HUKUK
1ÖZGÜR ŞİMŞEKANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
2RÜVEYDA AYDAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
6SÜEDA AYDINHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
3DAMLA AYDINDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
4BARAN BERKE ÇAKMAKYILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
5ŞEYMA ÖZBEKHASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ- HUKUK
7BERKAY KANTEKİNAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HUKUIK
8EMRE CAN AKINKIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ – HUKUK
9GÖZDE ÇİÇEKPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / HUKUK
10ALİ MERT GÜNDEMİRANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
11AYLİN ÖZYOLCUANTALYA BİLİM  ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
12ÖZÜM NUR TORUNANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
13TAYGA KINAYBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ / HUKUK (BURSLU)
PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
1SEBA SİMAV HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- PDR
2NUR OCAK18 MART ÜNİVERSİTESİ- PDR
3HANİFE YAMANBİNALİ YILDIRIM-PDR
PSİKOLOJİ
1GÜLAY ÇALIŞKANYILDIRIM BEYAZIT- PSİKOLOJİ
2ÜMMÜGÜLSÜM ALTUNYAYMAKOKAN ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
3CAN SOYAKYEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
4FATİH ÖNDERSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ
5ERK BİLGİANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
6NESRİN SEVGİ ERDOĞMUŞİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- PSİKOLOJİ (%100)
7 DOĞA GÜRSOYBİLKENT  ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ (BURSLU)
ÖĞRETMENLİKLER (EĞİTİM FAKÜLTESİ)
1HARUN ALPER YEŞİLDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
2NUPELDA ŞERİFOĞLUBARTIN ÜNİVERSİTESİ-MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
3DİLARA ŞİMŞEKDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
4KEREM AYDOĞANHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ- TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
5ESRA ESMERERHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
6ŞEYMA ERDOĞANNECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
7ESRA BEŞLİBAYBURT ÜNİVERSİTESİ-SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
8ASİYE ERKİNALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ / OKUL  ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 
SAĞLIK BİLİMLERİ
1BENGÜ AYBARALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-BESLENME VE DİYETETİK
2İLAYDA TUNÇELKAPADOKYA ÜNİVERSİTESİ- BESLENME VE DİYETETİK (%100)
3BERNA ATİKLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
4AYHAN AKGÜNBEYKENT ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON (%75)
5DUHAN ÖZMENKATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL
6BATUHAN GÜÇLÜAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-BİYOMEDİKAL (İ.Ö.)
7AYŞENUR KOÇAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- GERONTOLOJİ
8SEVİM ALTINBİLEKKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ-SOSYAL HİZMETLER
9TUĞÇE ERSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
10AYŞENUR ÜNALNECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
11MERVE DÖNMEZSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
12MUSTAFA ÜNVERSELÇUK ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
13REYHAN TOPRAKAFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
14FATMA ÖZNAZİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK (%75)
15DİLARA DELİGÖZSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
16SALİH ÇAKMAKSĞLIKI BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
17ARİFE KOTANAKGÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
18GÜLSÜM UÇARKARAMANOĞLU MEHMET BET ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
19SELEN ŞENMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
20SULTAN ŞAHANAHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
21KADİR ÇAKMAKKAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- HEMŞİRELİK
22NEZAHAT KARACANSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-HEMŞİRELİK
23AYŞENUR AYDINGİRESUN ÜNİVERSİTESİ- EBELİK
24ŞERİFE POLATDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
25CANSIN ERTOPDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ-SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
26ŞEYMA AYDINOĞLUAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
27NESLİHAN ÇİZMEUŞAK ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
28ALİ CADILMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
29HIDIR KORAY TURGAYMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- VETERİNERLİK
30EMRE SIZANANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / SOSYAL HİZMET 
31YILDIZ AYBÜKE CEGO İSTANBUL BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
32SERPİL TUNCAANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / BESLENME VE DİYETETİK 
33YAREN BULUT KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
34BURÇİN ŞENERİSTANBUL HALİÇ ÜNİVERSİTESİ / ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
FEN FAKÜLTESİ
1SEZER MEZGİLYILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
2MEHMET ŞAHANSITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- FİZİK
3YİĞİT ARPACIODTÜ-İSTATİSTİK
4BUSE TUNÇKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
5EREN BÜYÜKKILIÇMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
6SEVİM BOZANSITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- MATEMATİK
7HAVVANUR ŞENTÜRKYILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
8EDİBE SAĞIRDOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ- KİMYA
9CEREN BÜLBÜLEGE ÜNİVERSİTESİ- BİYOKİMYA
10BAYAR ONUR ALGÜL AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK 
11ECE ATALAY TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ / MOLEKÜLER BİYOTEKNOLOJİ (BURSLU)
12ŞEVVAL KUBLAYEGE ÜNİVERSİTESİ / MATEMATİK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
1KEVSER KUNDURACIAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
2KADİR CİNKILIÇAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
3BERİVAN BUSE TORNACIAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
4ALPER DERVİŞOĞLUSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- SOSYOLOJİ
5TUBA AKKAŞAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
6SİNAN ERTAŞSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- FELSEFE
7SUDE ERÇETİNDUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ- TARİH
8NURSU AHSEN KAYAAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI 
HAVACILIK
1TAYRASU LOKUMCUANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- PİLOTAJ
2İSA EMİN BÜKETARSUS ÜNİVERSİTESİ-HAVACILIK VE UZAY MÜH.
3MEHMET EMRE YILDIRIMERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
4AHMET CAN KÖSEERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
5DOĞUKAAN KARADAŞERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
6MEHMET UĞURLUERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
7OSMAN BERKAY ŞEKERKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
8SENA EKİZERCİYES ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
9AHMET KOÇFIRAT ÜNİVERSİTESİ- UÇAK GÖVDE MOTOR BAKIM
10İBRAHİM ÖZTAŞ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- SİVİL HAVACILIK
11İREM GÖKÇEERCİYES ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
12SERKUT YILMAZKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ- HAVACILIK YÖNETİMİ
13MEHMET ADİL KELEŞTEMURANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ 
14BERAT ÇALIŞKANODTÜ ( KKTC- GÜZELYURT ) / HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ (BURSLU)
15BERİL TİRYAKİBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ
16HÜSEYİN BAYSALANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PİLOTAJ 
17VOLKAN GÖZLEKANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
18ORKUN ÇOBANANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ / UÇAK GÖVDE-MOTOR (BURSLU)
ÖN LİSANS
1GÜL YAĞIZGÖLHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
2GÜLNUR YILDIRANMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
3HAVVA OKANMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL TIP TEKNİSYENİ
4ŞULE ÖZALANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
5BARANSEL MERT CESURAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNİKERLİĞİ
6İRFAN GÖDÜÇMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- FİZYOTERAPİ
7ALİ TANIKADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ- ELEKTRİK
8MACİT ÖZTUNÇAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- OTOMOTİV
9BARIŞ ALTOKSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ- LABORATUVAR TEKNİSYENİ
10YUNUZ EMRE DEMİRAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ADALET
11MUHAMMED ALİ GÜÇLÜ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
12EMİNE BESTE ARIEGE ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
13FATMANUR KAVULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ- LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
14GÜLAY ASLANAFYON KACATEPE ÜNİVERSİTESİ- ÇOCUK GELİŞİMİ
15HAMZA ÇAYIRAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ- BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
16MEHMET BURAK YILDIRIMMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
17BETÜL KUŞKAPANMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- ANESTEZİ
18EMİN CAN KUTLUEGE ÜNİVERSİTESİ- KONTROL OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ
19FIRAT ALTUNPİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ- DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
20HASAN ÇETİNEGE ÜNİVERSİTESİ- MEKATRONİK
21SÜMEYYE HAVUTÇUİSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
22ZELİHA BALMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ- İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK)
23BEGÜM TAŞANKARA YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ-ANESTEZİ
24BURCU KÖSEAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-ÇOCUK GELİŞİMİ
25GÖRKEM KARACASÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ
26MARRY ÇELİKHARRAN ÜNİVERSİTESİ-ORTOPEDİK PROTEZ VE ORFEZ
27MEVLÜT İNANSITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ
28UNZİLE YAVUZANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 
29ALİ CAN HAYTAOĞLUSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
30AYŞEGÜL ERBİLMEHMET AKİF ERSOY-FİZYOTERAPİ
31BÜŞRA DUMANSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (İ.Ö.)
32ÇİLEM AKDEMİRSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İLK VE ACİL YARDIM (PARAMEDİK) (İ.Ö)
33EMİR AHMET FİDANANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
34ÖMER DURMAZAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-GIDA TEKNİSYENLİĞİ
35YAHYA ANIL ÇELİKEGE ÜNİVERSİTESİ-OTOMASYON
36DAMLA KÖKÜŞMARMARA ÜNİVERSİTESİ-PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 
37DİLARA BALKANANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ-FİZYOTERAPİ (%50)
38FARUK GÜLERAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
39FATİH SARIEGE ÜNİVERSİTESİ-KONTROL VE OTOMASYON
40MEHMET MELİH ÖZER AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK (İ.Ö.)
41MELİKE SENA AKÇAMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
42SERHAT DEĞİRMENCİMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-GRAFİK TASARIM
43FATMA KAÇARANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ- AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI (%50)
44AHMETCAN TANRIVERDİAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-MEKATRONİK 
45HÜSEYİN TURANBİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ-SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK
46DİLAY IRMAK ATEŞBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ-LOJİSTİK
47ERDOĞAN BOZDOĞANLEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ-OPTİSYENLİK
48ENES TUNAAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ
49ÖZLEM TÜZELKIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ / ADALET
50ALİ TOSUNISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
51ERENCEM YORULMAZDÜZCE ÜNİVERSİTESİ / SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK 
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
1DAMLA AYSELİTÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
2IŞIL İREM BUDAKTÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-KÜLTÜR VE İLETİŞİM BİLİMLERİ
3HAVVA NUR ALTUNSITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
4MEHMET BORA TÜREMİŞPİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
5ADİL ÖZEKBANDIRMA ON YEDİ EYLÜL ÜNİVERİSTESİ-YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
6BAYRAM BURAK BİLEKAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
7GÖNÜL OFLAZSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
8BERKAY ÜSTEMODTÜ-İŞLETME
9DOĞUKAN KÖŞKERMARMARA ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
10FATMA ZEHRA NEVRUZÇANKAYA ÜNİVERSİTEİ-SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (%100)
11İDRİS FATİH ACARTÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
12GÖKSU ŞENYURTHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
13SAMET GÜVEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
14ERKAN OBALARANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME (AÇIK ÖĞRETİM)
15HASAN MELİH TOPKARASÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME YÖNETİMİ
16YASEMİN ULAMAAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İŞLETME
17SEBAHAT LEYMANSÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
18SUDE NUR ÇOLAKİNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (İNG)
19HAZEL KARAAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
20MERT KARASITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK
21ALİ ALTAN DURMAZUŞAK ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI TİCARET 
22BERAY GÜL ÜZÜMOSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT
23BERFİN ARSLANUŞAK ÜNİVERSİTESİ-KAMU YÖNETİMİ (İ.Ö.)
24DENİZ KAVUNOSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
25DİLEK ŞENOLALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE LOJİSTİK
26FURKAN ÜLKÜAVRASYA ÜNİVERSİTESİ-ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
27MEHMEY BAYSALMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-MALİYE
28FATMA NUR YILMAZMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ-HALKLA İLİŞKİLER
29UĞUR KORKMAZKARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
30ELİF ASLANGAZİ ÜNİVERSİTESİ-EKONOMETRİ
31RABİA DİKMEANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
32YUSUF KOCABIYIK:ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ  / MALİYE 
33GİZEM GÜNEROĞLUPAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ / MALİYE 
34SERRA ATEŞAKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER 
35GÜLHAN GÜZELÇİFTÇİANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (BURSLU)
36MEHMET ALP ANDIRAN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL / ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER 
37SERHAN TUHANKONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ/ MALİYE 
38YİĞİT YUSUF DALISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ / SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 
39İREM BAYRAM İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ / ODYOLOJİ (BURSLU)
40BERK TURGUTİSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ / DİJİTAL OYUN TASARIMI (BURSLU)
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
1CANSU DEMİRANTALYA AKEV ÜNİVERSİTESİ / RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA (BURSLU)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WhatsApp chat
CLOSE
CLOSE